Посольство України в Ефіопії

, Київ 19:10

Урочисте відзначення в Посольстві України в Ефіопії 25-ї річниці Незалежності України

08 жовтня 2016, 11:13

2 жовтня 2016 р. у Посольстві України в Ефіопії, за участі активістів української громади,  членів їх родин та представників «Асоціації ефіопських випускників ВНЗ України», а також громадян України, які працюють в Ефіопії,  відбувся урочистий захід з нагоди святкування 25-ї річниці Незалежності України та Дня державного прапора України.

З вітальним словом до учасників звернувся Тимчасовий повірений у справах України в Ефіопії Михайло Кіріченко, який поінформував про шлях, пройдений Україною за часи своєї незалежності, про безповоротній вихід України на шлях демократії, свободи, європейської інтеграції, у т.ч. про значення Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, а також заходи, яких вживають Президент та Уряд України в процесі проведення курсу реформ, поточну ситуацію в окремих районах Донецької та Луганської областей та АР Крим.

У ході звернення до учасників заходу, керівник установи закликав українську громаду рішуче підтримувати Україну в боротьбі з агресією Росії проти української державності.

Посольство щиро дякує всім учасникам заходу та нашим друзям за участь у святкуванні ювілейної річниці Незалежності України!

Останні новини

Україна набула статус спостерігача в Африканському Союзі | 22 червня 2016, 19:52

22 червня 2016 року Тимчасовий повірений у справах України в Ефіопії Михайло Кіріченко вручив акредитаційного листа Голові Комісії Африканського Союзу (АС) Нкосазані Дламані-Зумі