Посольство України в Ефіопії

, Київ 05:52

26 грудня 2016 р. у Аддис-Абебі відбулися політичні консультації між МЗС України та Федеративної Демократичної Республіки Ефіопія

27 грудня 2016, 16:44

26 грудня 2016 р. у м. Аддис-Абеба відбулися політичні консультації між міністерствами закордонних справ України та Федеративної Демократичної Республіки Ефіопія.

Українську делегацію на переговорах очолив керівник робочої групи Ради Безпеки ООН Олег Герасименко, ефіопську - Генеральний директор Департаменту країн Європи МЗС Ефіопії Касса Геберейоханнес. До складу ефіопської делегації також увійшов Координатор Ефіопії в рамках непостійного членства країни в РБ ООН Цегаб Кебебью.

Сторони визначили основні кроки з відновлення політичного діалогу між двома державами, налагодження більш тісного співробітництва в галузі освіти, прискорення розвитку договірно-правової бази, а також збільшення обсягів двосторонньої торгівлі. Окремо в ході консультацій було обговорено питання співробітництва в рамках ООН у контексті членства України та Ефіопії в РБ ООН у 2017 році. Відбувся також обмін думками щодо актуальних міжнародних питань.