Посольство України в Ефіопії

, Київ 19:49

Участь України у засіданні Міжурядової групи експертів з питань змін клімату

08 травня, 08:25

Представник України, співробітниця Українського гідрометричного інституту Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної академії наук України Ірина Трофимова взяла участь у засіданні Міжурядової групи експертів з питань змін клімату в рамках народи з підготовки Шостої доповіді з оцінки  змін клімату. Цей захід відбулася в м. Аддис-Абеба, Ефіопія, в штаб-квартирі Економічної комісії ООН для Африки, 20 квітня – 5 травня 2017 року.

Створена в 1988 році Міжурядова група експертів з питань змін клімату є міжнародним органом системи ООН, який ставить за мету наукову підтримку діяльності, пов’язаної з боротьбою зі зміною клімату.

Представника України було відібрано для участі у зазначеній нараді  з серед великої кількості кандидатів від Європи, що є виключно позитивним фактом, який дозволив зробити внесок у посилення ролі України в міжнародних організаціях та розширив представництво  українських науковців у діяльності Міжурядової групи експертів з питань змін клімату.

Останні новини

Україна набула статус спостерігача в Африканському Союзі | 22 червня 2016, 19:52

22 червня 2016 року Тимчасовий повірений у справах України в Ефіопії Михайло Кіріченко вручив акредитаційного листа Голові Комісії Африканського Союзу (АС) Нкосазані Дламані-Зумі