Посольство України в Ефіопії

, Київ 05:56

Рекомендації громадянам України у зв’язку зі складною безпековою ситуацією в Ефіопії

01 березня, 00:00

У зв'язку з введенням 16 лютого 2018 р. в Ефіопії вдруге, за останні два роки, надзвичайного стану на всій території країни, нестабільну внутрішньополітичну ситуацію в окремих її регіонах, що передусім пов’язано зі спорадичними непередбачуваними заворушеннями у двох адміністративно-територіальних регіонах Ефіопії – Оромія та Амхара, Посольство України рекомендує громадянам України утриматися від поїздок за межі столиці Ефіопії міста Аддис-Абеба, а також від відвідання прикордонних районів з Еритреєю, Кенією, Південним Суданом та Суданом.

Незалежно від місця перебування на території Ефіопії, рекомендується виявляти підвищену пильність та обережність, уникати місць масового скупчення людей, не брати участі в акціях протесту та демонстраціях, завжди мати при собі документи, що посвідчують особу.

Звертаємо також увагу на відсутність у деяких віддалених від столиці районах країни безперебійного доступу до Інтернету, соціальних мереж «Skype» та «Viber», мобільного зв’язку, а також можливим блокуванням шляхів сполучення.

Рекомендуємо громадянам України, які перебувають на території Ефіопії, повідомити свою контактну інформацію Посольству України для полегшення зв’язку у разі необхідності.

У випадку потрапляння в надзвичайну ситуацію, виникнення загрози життю та здоров'ю, громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Ефіопії (тел. гарячої лінії: +251-967-41-9001, електронна пошта: emb_et@mfa.gov.ua) або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38 044 238 16 57, електронна пошта: cons_or@mfa.gov.ua.