Посольство України в Ефіопії

, Київ 05:56

Рекомендації громадянам України у зв’язку зі складною безпековою ситуацією в Південному Судані

15 березня, 00:00

Посольство рекомендує громадянам України, які планують свої подорожі, утриматися від відвідання Республіки Південний Судан з огляду на триваюче загострення внутрішньополітичної та безпекової ситуації в цій країні, а тим, хто перебуває в країні, залишити її територію.

Збройний конфлікт, який триває практично по всій території Південного Судану, включає в себе боротьбу між різними політичними та етнічними групами, озброєними, непідконтрольними уряду, формуваннями та злочинними групами. Обіг зброї не контрольований, мають місце збройні суточки, терористичні акти, вбивства, пограбування та викрадення. Уряд країни має обмежені можливості для стримування злочинності та забезпечення безпеки подорожуючих, навіть в столиці місті Джуба.

У випадку потрапляння в надзвичайну ситуацію, виникнення загрози життю та здоров'ю, громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Ефіопії (тел. гарячої лінії: +251-967-41-9001, електронна пошта: emb_et@mfa.gov.ua) або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38 044 238 16 57, електронна пошта: cons_or@mfa.gov.ua.