Посольство України в Ефіопії

Київ 02:19

У Посольстві України в Ефіопії відзначили 27-у річницю Незалежності України та 100-річчя відродження української державності

27 серпня 2018, 23:23

25 серпня 2018 року в місті Аддис-Абеба відбулось організоване Посольством урочисте прийняття з  нагоди 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності, участь в кому взяли представники української громади, дипломатичного корпусу та випускники українських різних років вищих навчальних закладів УРСР та України. 

З вітальним словом перед присутніми виступив Тимчасовий повірений Михайло Кіріченко, який нагадав присутнім про успіхи України на шляху реформ, героїчне протистояння збройній агресії Російської Федерації, в якому українські воїни стоять на захисті безпеки і добробуту не лише України, але всієї Європи, про перспективи набуття нашою державою членства в Європейському Союзі та НАТО.

Увагу присутніх було також привернуто до відзначення в 2018 р. 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Ефіопією та наголошено, що головним надбанням чвертьвікової історії взаємин наших держав є міцна дружба українського та ефіопського народів.

У рамках прийому також відбувся перегляд українського фільму “Катерина”, знятого за мотивами однойменної поеми Тараса Шевченка.

До цього, 23 серпня 2018 р. у Посольстві відбулась церемонія підняття Державного прапору України.